یکی ازفعالیت‌های محوری فناوران دنیای مجازی ارائه راه حل‌های نرم‌افزاری تحت وب به سفارش شرکت‌ها، سازمان‌ها، صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و کوچک است. 

تیم فنی متخصص و با تجربه فناوران ، با شناسایی دقیق نیازمندی‌ها و شرایط حاکم بر هر کسب و کار، از طریق مطالعه دقیق جزئیات مربوط به آن حرفه، اقدام به طراحی نرم افزارهایی می‌کند که به موثرترین وجهی، مناسب آن کسب و کار باشد و نه تنها نیازهای اصلی آنرا بر آورده سازد، بلکه بصورت چشم گیری به افزایش کارایی در آن حرفه کمک کند.

 در فناوران دنیای مجازی فرآیند برنامه‌ریزی و اجرای پروژه به گونه‌ای ‌است که برای اجرای پروژه‌های مختلف پس از انجام تحلیل‌های لازم و شناخت اولیه از نوع خدمات و کاربران نرم افزار، متدولوژی اجرایی، معماری نرم افزار، ابزارها و تکنولوژی های برنامه نویسی به گونه ای انتخاب می‌شوند که به بهترین نحو ممکن، مناسب اجرای آن پروژه خاص ‌باشند و بهترین کیفیت، کارایی و قابلیت اطمینان را به کاربر خود ارائه دهند.

اهم فعالیتهای این شرکت در حوزه راه‌اندازی و پشتیبانی فنی سیستم‌هی نرم‌افزاری تحت وب عبارتند از :

:: پیاده سازی فرآیند های سازمانی در قالب سیستم اتوماسیون اداری
:: پیاده سازی سیستمهای خدمات الکترونیک با ترویج فرهنگ دورکاری و ارائه خدمات غیر حضوری
:: راه اندازی پورتال های سازمانی و سایتهای اطلاع رسانی

چرا طراحی نرم افزار بر پایه وب؟

نرم افزار های قابل نصب یا همان اپلیكیشن ها تنها روی یك سیستم نصب می گردند و حتی نسخه های تحت شبكه آنها قابلیت كنترل و دسترسی را از راه های دور با پهنای باند پایین خیلی سخت پشتیبانی می كنند، حال آنكه نرم افزار های تحت وب به سادگی از هر نقطه در دسترس قرار دارند.

  • دسترسی آسان از هر نقطه به نرم افزار
  • سهولت استفاده در بستر وب
  • چند كاربره بودن به تعداد نا محدود
  • سرعت عمل بالا و افزایش راندمان كاری
  • چند منظوره بودن و قابلیت اجرای هر گونه محتوا و پردازش
  • چند پردازشی بودن و قابلیت تجمیع چند سرور روی یك پردازش