استفاده از تکنولوژیهای بروز، در دسترس و ساده در حوزه های مختلف و در سطوح متفاوت (مدیران، تصمیم گیرندگان، سرپرستها و کاربران) این اجازه را به استفاده کننده از نرم افزار میدهد تا در هر زمان و مکان با استفاده از سطوح دسترسی تعریف شده به اطلاعات دسترسی پیدا کند. این دسترسی به دو شکل “تهیه گزارشات، تحلیلها و نتایج اطلاعات از راه دور” و “ثبت اطلاعات از راه دور” میباشد. یکی از این روشها استفاده از دستگاههای قابل حمل (HandHeld-Portable) مانند موبایل میباشد.

شرکت فناوران دنیای مجازی به پشتوانه گروه توليد سيستم و نرم افزارهاي کاربردي خود، به توليد نرم افزارهایی پرداخته است که بر روی انواع گوشیها با سیستم عامل های مختلف کاربرد داشته باشد و کاربران این نرم افزارها در هر مکانی بتوانند با استفاده از گوشیهای خود از امکانات این نرم افزارها استفاده نمایند.

وب سایت ها معمولا برای نمایش بر روی صفحات بزرگ کامپیوتر ها در نظر گرفته شده اند ولی امروزه یکی از مهمترین راه های ارتباطی مردم تلفن های همراه یا موبایل است. این صفحات به نسبت کوچکتر و با کارایی بیشتر باید در نظر گرفته شوند. شرکت فناوران دنیای مجازی در پروژه های حرفه ای خود انواع نمایشگر ابزارهای مختلف مانند iPhone ، iPad و smartphone و … را در نظر گرفته و در صورت نیاز مشتری واسط گرافیکی مخصوص این ابزارها را در نرم افزارهای خود نصب و راه اندازی می نماید.

سایتهای مخصوص ابزارهای پیشرفته و موبایل هنوز در کشور عزیزمان به خوبی گسترش نیافته که البته به علت بستر ضعیف ارائه سرویس های اینترنتی برای تلفن همراه می باشد، ولی در صورت نیاز سازمان و مشتری ، شرکت فناوران دنیای مجازی می تواند انواع کمپین های موبایل را به صورت کامل ، وب سایتهای موبایل و یا قالبهای سایتی مخصوص موبایل را به طور کامل اجرا و راه اندازی نماید .